• Decembrové aktivity v MŠ

• Vianoce sú sviatky, na ktoré sa tešia hádam všetci – veľkí i malí.

Aj v našej škôlke je to tak, tešili sme sa a pripravovali na ne už od konca novembra. Najprv sme všetko pekne vyzdobili, vykrášlili, vyrobili adventné vence a kopu ozdôb, ktoré boli prevažne z odpadového materiálu. Týmito sme ozdobovali stromčeky v Dolnom Kubíne, ale aj na našom dvore.

Takto pripravení sme mohli privítať Mikuláša, ktorý nás osobne navštívil a potešil sladkými darčekmi.

Potom sme sa zamerali na vianočné maškrty- medovníčky a oblátky. Medovníky si deti piekli samé – miesili cesto, vaľkali, vykrajovali, zdobili a nakoniec si ich aj samé zjedli.

Keď piekla oblátky p. zástupkyňa Renča, rozvoniavala vanilka a škorica po celej materskej škole. Deti pozorovali, aká je to zaujímavá, ale aj dosť namáhavá práca, ale výsledok stál za to, oblátky boli výborné.

Keď už boli Vianoce celkom blízko, prekvapili nás aj darčeky pod stromčekom. Ale najprv sme si ich museli zaslúžiť a naučiť sa zopár básničiek a pesničiek,  aby boli sviatky aj veselé. No a keďže teraz rodičia nemôžu prísť do MŠ a pozrieť sa, ako deti vystupujú, pripravili sme pre nich prekvapenie: každá trieda im poslala vianočný pozdrav vo forme videa, ktoré si môžu doma pozrieť cez našu školskú webovú stránku. A k tomu sme ešte pridali vlastnoručne vyrobené pohľadnice s vinšovaním šťastných a pokojných vianočných sviatkov.

• Zrealizovanie platby za MŠ v mesiaci december

žiadame Vás, aby ste všetky platby za materskú školu, ŠKD a CVČ v mesiaci december zrealizovali do 20.12.2021.

Tiež Vás žiadame, aby ste si Vaše trvalé príkazy na platbu za materskú školuy nastavili s najneskorším dátumom 20. v danom mesiaci v budúcom roku. V poznámke nezabúdajte uvádzať MŠ - Meno a priezvisko Vášho dieťaťa.