• Karanténne opatrenie

• Od 25.01.2022 do 29.01.2022 vrátane je prezenčné vyučovanie a nariadené karanténne opatrenie v III. triede Sovičky z dôvodu pozitívneho výsledku testu na Covid-19 u dieťaťa triedy.

Všetky deti z triedy sú odhlásené na toto obdobie zo školskej jedálne.

• K PARK

• Mesto Dolný Kubín sa zapojilo do výzvy spoločnosti Kaufland a od 6.januára do 16.februára bude súťažiť o vybudovanie športovo – oddychového areálu K PARK. Pred prvým hlasovaním bude potrebné  zaregistrovať sa na stránke www.kauflandpark.sk. Následne bude možné každý deň po celú dobu trvania súťaže odoslať jeden hlas pre naše mesto. Hlasovať môžu osoby od 18 rokov, ale taktiež mladšie so súhlasom svojho zákonného zástupcu. Každý hlasujúci je zároveň zaradený do žrebovania o jeden z tridsiatich smartfónov Samsung.

Všetky informácie sú dostupné na www.kauflandpark.sk

Poďme spoločne vyhrať pre nás všetkých krásny park plný zelene a športových aktivít (skate prvky, street ball, ping-pong, workout, lezecká stena)

• Stravné v školskej jedálni - zmena

od 01.01.2022 sa mení výška stravného za jedno odobraté jedlo na základe nového VZN mesta Dolný Kubín č. 10/2021 o určení výšky príspevku zákonného zástupcu dieťaťa/žiaka v školách a školských zariadeniach v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Dolný Kubín VZN_102021.pdf​​​​​​​

Zálohové platby za stravu vzhľadom na vzniknuté preplatky z dôvodu dištančného vzdelávania zatiaľ nie je potrebné zvyšovať.